• bezpłatna wysyłka do Polski od 280,00 zł
  • Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL
  • Anonimowa wysyłka
Koszyk (0)
0,00 zł

... jest pusty

Prasa o nas
O feromonach w prasie

Siła feromonów zaprezentowana została w takich tytułach jak 20/20, Dateline, Penthouse, Playboy, Chic, Swank, Vogue, Omni, Discovery, Stern oraz wielu czasopismach medycznych, Berliner Zeitung, Berliner Morgenpost, McCall´s Magazine, CNN, Deutschen Apotheker-Zeitung (Niemieckie Czasopismo dla Aptekarzy), Max, Facts, Bild, TV-Shows oraz gazetach od N.Y.Times aż po L.A. Times.

"....Dla nowoczesnego mężczyzny już teraz na rynku są perfumy takie jak Contact18..." Ich odpowiednik dla kobiet to Desire 22.... zdecydowanie warto je wypróbować." (Szwajcarska gazeta Facts 11.09.1997)

"Także mężczyzna może odczuwać miłość poprzez nos – miłość nie jest niczym innym jak kompleksem reakcji chemicznych"
(Deutsche Apotheker-Zeitung 07.09.2000)

"Sterowanie poprzez zapach" "Do dziś rozpoznano ponad 50 feromonów..."
(Deutsche Apotheker Zeitung – Niemieckie Czasopismo dla Aptekarzy 07.12.2000)

"VNO (narząd lemieszowo-nosowy) błyskawicznie reaguje na każdy zapach feromonowy: już po jednej dziesięciotysięcznej sekundy wykryć można przemiany psychologiczne.
" (Stern 1996)

"Feromony wpływają podświadomie na ludzkie zachowania, kobiety wabione są poprzez zapach"
(World Medicine)

..."Nasze badania dowiodły, iż ludzie mogą komunikować się za pomocą feromonów", tak brzmi podsumowanie badaczek..... (Berliner Zeitung 13.03.1998)
"Zwierzęcy instynkt – tajemnicze substancje sterują w ludziach odczuwaniem radości i miłości, pociągiem seksualnym oraz sympatią..." (Der Stern 1996)

"I nie bez powodu podczas „przytulania” kładzie się głowę i przez to nos kobiety zbliża się przeważnie bezpośrednio w pobliże męskiej pachy....." (Der Stern 1996)

Lowell Ponte, dawny doradca w sprawach “broni egzotycznej” powiedział w swoich wywiadzie: "Stosowanie niedawno odkrytego chemicznego androstenonu powinno zostać zabronione – kongres powinien uchwalić ustawę, która zakazuje używanie androstenonu, który oddziałuje na wyborcę i przez to politycy mogą wydawać się bardziej sympatyczni " (San Francisco Chronicle)
"Co kieruje nami w sprawach miłosnych? Czynią to molekuły, jak twierdzi nauka. Za decydujący organ miłosny uznaje ona nos...."(Berliner Zeitung 6.6.1997)

"Określone opary, tak zwane feromony odgrywają u zwierząt istotną rolę w procesie rozpoznawania, alarmowania oraz popędu płciowego....." (Berliner Zeitung 25.03.1998)

"Jest to coś, czego kobiety świadomie nie czują, działa to poza ich świadomością. Jakaś kobieta odbiera mężczyznę jako atrakcyjnego, jednak nie ma pojęcia dlaczego tak jest"(Lifestyle, Texas)
"Dopiero niedawno wykryto u ludzi organ, który u zwierząt odpowiada za odczuwanie popędu płciowego: narząd przylemieszowy, zwany także lemieszowo-nosowym oraz narządem Jacobsona. Znajduje on się u podstawy przegrody nosowej..." (Facts 20.04.1995)

"... feromony mogą wpływać na poprawę życia miłosnego, feromony wysyłają podświadome sygnały dla płci przeciwnej, przez co w naturalny sposób wpływają na rozwijanie romantycznych doznań "(McCall´s Magazin)
 

"Sex jest jak reakcja chemiczna"(The Times)
"Samice sygnalizują swoją gotowość do zapłodnienia nie tylko za pomocą sygnałów optycznych..." "...lecz także poprzez tajemniczy materiał wabiący, feromony."(Facts 11.09.1997)

"Perfum, seks za uszami – specjalne pachnidła wpływają na ludzką seksualność."(Facts 11.09.1997)

": określone zapachy mogą przyciągać mężczyzn jak mole."(Facts 11.09.1997)


"Zajmująca się badaniem zapachów Regina Maiworm z Instytutu Psychologii Uniwersytetu w Münster mogła wykazać na podstawie badań, iż kobiety pod wpływem zapachu męskiego hormonu androstenonu oceniały tych testowanych mężczyzn, których już wcześniej uważały za przystojnych, jako jeszcze bardziej erotycznych..." (Facts 20.04.1995)
Cofnij