• bezpłatna wysyłka do Polski od 280,00 zł
  • Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL
  • Anonimowa wysyłka
Koszyk (0)
0,00 zł

... jest pusty

Podstawowe fakty na temat feromonów
Aromaty miłości

Lockstoffe Bild
Feromony są wabikiem seksualnym, który wyodrębnia wszystkie owady i zwierzęta, także ludzi, w celu przyciągania płci przeciwnej. Znaczna część zachowań seksualnych owadów oraz zwierząt sterowana jest przez feromony, które postrzegane są w nosie przez własny narząd zmysłu, narząd lemieszowo-nosowy (VNO). Są one niewidoczne, bezwonne i dlatego działają podświadomie. Słowo feromon pochodzi z języka greckiego i oznacza "nośnik podniecenia ". Rolnicy już od wielu lat używają feromonów, aby inicjować w pary krowy z bykami.
 

vno

Już mała ilość w czasie krótszym niż sekunda wyzwala w znajdującym się w mózgu VNO, silnym podnieceniem.

 
Zatem używamy perfum

Używanie dezodorantów oraz pigułek wydaje się być zakłócaniem naszych naturalnych funkcji feromonalnych. Produkty feromonowe najlepiej nanosi się na włókna naturalne, łącznie z papierem. Nie musi to oznaczać, że nie mogą one być stosowane na naszym ciele, ale to, że nie utrzymają się tam tak długo. Są one atakowane przez bakterie w taki sam sposób jak normalny pot. Na papierze wystarczy jedno pryśnięcie i może utrzymać się nawet do 100 dni. Na włóknach naturalnych można je całkowicie usunąć jedynie przez czyszczenie na sucho. Nie są one rozpuszczalne w wodzie. Dla zastosowania na naszym ubraniu wystarczają trzy do pięciu pryśnięć i najlepiej nanosić na kołnierz, rękawy, krawat itd. Jeden z naszych klientów spryskał swoją całą garderobę i zamknął potem drzwi – bardzo efektywna metoda.
 
Kontekst specyficznego działania zapachów

Działanie jakie ma na nas zapach bardzo mocno uzależnione jest od sposobu w jaki zostaje on nam podany. Gdybyśmy się zgubili i błądzili wychłodzeni, mokrzy i wygłodniali w lesie, to zapach dymu z drewna byłby odbierany jako nadzwyczaj wielkie szczęście. Kierowalibyśmy się w kierunku źródła zapachu i spodziewali się ciepła, może nawet pożywienia. Podczas przedstawienia teatralnego, zapach płonącego drewna wyzwalałby jednak bardziej panikę. Gdy delikatny, troskliwy mężczyzna poza swoją grzecznością nosi na sobie także zapach "obrońcy rewiru", to kobiety odbierają go jako jeszcze bardziej atrakcyjnego. Podświadomie przekazywana jest informacja: ten mężczyzna spłodzi silnych potomków i może utrzymać oraz ochronić powstałą rodzinę. Tak samo jest w świecie zwierząt, gdzie wybrany zostaje partner na podstawie jego większej siły oraz witalności. Wyniesiony z domu agresywny oraz groźny charakter oddziałuje o wiele bardziej zastraszająco, gdy jego słowa dopełnia jeszcze ten zapach.
 
Odróżnienie od konkurencji

Ostrzeżenia konkurentów przed nieskutecznością naszego produktu są całkowicie bezpodstawne. Wszyscy znani nam producenci perfum z feromonami stosują wyłącznie syntetyzowane (opłacalne!) ludzkie feromony, które zostały zidentyfikowane w ludzkim pocie. Konkurencja pozyskuje swoje rzekomo "syntetyzowane ludzkie feromony" (kto takich nie używa?) za pomocą dwóch patentów. Działanie wody toaletowej nie skupia się jednak na płci przeciwnej, ale na własnym nastroju. Powinna ona wywoływać u samego użytkownika "odurzające" stany lekkości oraz zmysłowości, że tak powiem porywać go w inny "świat". Musimy wam jako klientkom pozostawić do własnych przemyśleń, która strategia wzbudza najbardziej skutecznie podświadomy instynkt godowy kobiety: wrażenie “realnego” pozbawionego hamulców moralnych, “warunkowo niepoczytalnego” obrazu mężczyzny czy też subtelne, podświadome sygnały siły i dominacji, jak również płodności.
Cofnij