• bezpłatna wysyłka do Polski od 280,00 zł
  • Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL
  • Anonimowa wysyłka
Koszyk (0)
0,00 zł

... jest pusty

Kilka słów o nas
Serdecznie witamy w naszym internetowym sklepie z feromonami!


Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą feromonów już od roku 2000 w Niemczech (www.pheromone.de). Rok po roku rozszerzaliśmy sprzedaż o kolejne kraje (www.pheromone.at, www.pheromone.ch, pheromone.li, pheromones.co.uk, pheromones.us).
Od roku 2012 mamy przyjemność również rozpocząć sprzedaż na rynku polskim.
W Niemczech działamy legalnie oraz jesteśmy pod stałym adresem. Nie chowamy się za skrzynką pocztową.

W naszym sklepie oferujemy ok. 100 różnych perfum feromonowych, które są dostępne dla naszych klientów od zaraz. Doskonała organizacja sprzedaży, międzynarodowi dostawcy dużych ilości towaru oraz znani przewoźnicy sprawiają, iż zakupy u nas są faktycznie najtańsze.

Nasi klienci cenią sobie nie tylko najlepsze ceny ale przede wszystkim profesjonalną obsługę klienta oraz dyskretną przesyłkę. Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasz sukces na rynku leży właśnie w pełnym zaufaniu naszych klientów do nas. Naszą największą i najcenniejszą wartością jest profesjonalizm oraz doskonały i uprzejmy kontakt z naszymi klientami. Długotrwałe zadowolenie naszych klientów to i tak za mało dla nas!

Nasze feromony przesyłamy absolutnie pewnie i dyskretnie. Wykorzystujemy jedynie konieczną nazwą nadawcy oraz odbiorcy na przesyłce bez zbędnych informacji co do zawartości paczki. Nikt nie jest w stanie odgadnąć co znajduje się w przesyłce!

Z tego powodu, iż jesteśmy również hurtownią. Na magazynie posiadamy duże i wystarczające ilości towaru.


Życzymy Tobie szybkich, sprawnych i pełnych zadowolenia zakupów w naszym internetowym sklepie!

Twój Feromony-online.pl-Team